Uczniowski Budżet Obywatelski – projekty

W ramach Uczniowskiego Budżetu Obywatelskiego wpłynęły cztery projekty. Trzy projekty przeszły pozytywną weryfikację. Jeden projekt został odrzucony, ponieważ wpłynął 5 dni po terminie.
Do głosowania, które odbędzie się 19 grudnia 2023 r., zostały dopuszczone następujące projekty:

1. Bramka piłkarska z matą celowniczą – zakup maty celowniczej do ćwiczeń strzału. Mata znajdowałaby się w hali sportowej. Koszt realizacji projektu 387,27 zł.
  2. Kino z klasą – stworzenie w świetlicy szkolnej warunków do wyświetlania i oglądania filmów, prowadzenia zajęć, spotkań warsztatów. Projekt obejmuje zakup zaciemniających rolet termicznych, dostęp do platformy z filmami, wypełnienie puf, zakup maszyny do popcornu. Koszt realizacji projektu 2000,00 zł.
  3. Zakup sprzętu rekreacyjno-sportowego – zakup trzech mini stołów do tenisa stołowego z wyposażeniem , tarczy i rzutek na rzepy. Zakupiony sprzęt znajdowałby się na korytarzu szkolnym i uczniowie korzystaliby z niego w czasie przerw. Koszt realizacji projektu 1985,00 zł.