Galeria szkoły

  1. Uczniowie klasy I a i ich świąteczne prace 23.12.2020
  2. Ślubowanie klas pierwszych – 2020/2021 14.10.2020
  3. Przedstawienie z okazji Dnia Edukacji Narodowej 14.10.2020
  4. Spotkanie integracyjne klasy IV 06.10.2020
  5. Egzamin ósmoklasisty – 2020 16-18.06.2020
  6. Lekcja matematyki – prostopdałościan i sześcian 02-03.06.2020
  7. Za co kochają Polskę uczniowie klasy II? 04.05.2020
  8. Świąteczne prace klasy III 8-9.04.2020
  9. Dzień Bezpiecznego Internetu w klasie V c 16.02.2020
  10. Tydzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania (edycja 2019/2020) 19-25.11.2019
  11. Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości 11.11.2019
  12. „Smok Stefan dba o zęby” 17.10.2019
  13. Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej 11.10.2019
  14. Ślubowanie klas pierwszych i Dzień Edukacji Narodowej – uroczysty apel – 2019 11.10.2019
  15. Dzień Głośnego Czytania – zajęcia świetlicowe 02.10.2019
  16. Zajęcia artystyczne w Bibliotece Gminnej 23.09.2019
  17. Międzynarodowy Dzień Kropki 18.09.2019
  18. Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 19.06.2019
  19. Egzamin ósmoklasisty 2019 15-16.04.2019
  20. Wycieczki do pracowni św. Mikołaja
  21. Mikołajki z Mikołajkiem 06.01.2019
  22. Jasełka 2018 21.12.2018
  23. Dzień Astrid Lindgren 19.12.2018
  24. Wizyta w siedzibie Radia Olsztyn i TVP3 Olsztyn 18.12.2018
  25. Smok Stefan dba o zdrowe zęby 10.12.2018
  26. Konkurs wiersza i pieśni patriotycznej 16.11.2018
  27. Food Teams – Tydzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania 13-19.11.2018
  28. Festiwal Nauki – podsumowanie projektu Nowoczesna Edukacja 19.10.2018
  29. Ślubowanie klas pierwszych i DEN
  30. Konkurs „Bezpieczeństwo na drodze” klasy I-III 16.10.2018
  31. Dni Papieskie 16.10.2018
  32. Spotkanie z policjantem 10.10.2018
  33. Dzień Języków Obcyh 26.09.2018
  34. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 – Szkoła Podstawowa i Gimnazjum 03.09.2018
  35. Finał Konkursu Matematycznego 19.06.2018
  36. Dzień Języków Obcych 18.06.2018
  37. Akcja „Jak nie czytam, jak czytam” 08.06.2018
  38. Przedstawienie klasy III a „Książka naszym przyjacielem” 01.06.2018
  39. Dzień Dziecka – gra terenowa – Książki na start 01.06.2018
  40. Przedstawienie koła teatralnego 24.05.2018
  41. Dzień Flagi – prezentacja klas IV 17.05.2018
  42. Dzień Polskiej Niezapominajki 15-16.05.2018
  43. Konkurs „Tabliczka mnożenia” 18-26.04.2018
  44. Dzień Wiosny z lekturami klasy I-III 21.03.2018
  45. Dzień Wiosny z Harrym Potterem i Tabliczką Mnożenia klasy IV-VII 21.03.2018
  46. Bajkowe poniedziałki w bibliotece szkolnej 01-05.03.2018
  47. Żywa Lekcja Historii 19.02.2018
  48. Bal karnawałowy klas I-III 09.01.2018
  49. Jasełka 22.12.2017
  50. Wystawa „Skarby Warmii” i spotkanie z p. Kisielewem 13.12.2017
  51. Dzień Misia w Bibliotece Gminnej 24.11.2017
  52. Narodowe Święto Niepodległości – 2017 09.11.2017
  53. Konkurs plastyczny „Cuda z dyni” 26.10.2017
  54. Ślubowanie klas pierwszych 13.10.2017
  55. Przedstawienie z okazji Dnia Edukacji Narodowej 13.10.2017
  56. Turniej klas I-III „Bezpieczna droga do szkoły” 05.10.2017
  57. Festwial Nauki 22.09.2017
  58. Piknik Napoleoński 08.06.2017
  59. Dzień Dziecka – dzień bajek, filmów, powieści 01.06.2017
  60. Dzień Flagi – klasy III 28.04.2017
  61. Konkurs „Mistrz Tabliczki Mnożenia” 24.04.2017
  62. Pierwszy Dzień Wiosny z lekturami 21.03.2017
  63. Jasełka 22.12.2016
  64. Ślubowanie i pasowanie uczniów klas pierwszych – 2016 14.10.2016