Kolejna mobilność edukacyjna nauczycieli

W dniach 02.08.2021 – 06.08.2021 r. odbyła się kolejna mobilność edukacyjna nauczycieli naszej szkoły. Panie Magdalena Kobiałko–Nowak, Joanna Skrzypkowska oraz Monika Sikorska odbyły podróż do pięknego, malowniczo usytuowanego na Morzu Śródziemnym wyspiarskiego państwa Malta.

Głównym celem wyjazdu był wzrost kompetencji językowych i zawodowych osób biorących udział w projekcie MIĘDZYNARODOWA MOBILNOŚĆ KADRY EDUKACJI SZKOLNEJ w ramach programu operacyjnego WIEDZA EDUKACJA ROZWÓJ 2014-2020 współfinansowanego z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO, poprzez udział w 5 dniowym kursie języka angielskiego.

Wyjazd na kurs w międzynarodowej grupie umożliwił nie tylko naukę języka angielskiego i pozbycie się bariery językowej, by móc dyskutować z ludźmi z każdego zakątka świata na różne tematy. Pozwolił również poznać piękną Maltę.

Podczas pobytu uczestniczki mobilności poznały fantastycznych ludzi zarówno w szkole językowej jak i napotkanych gdzieś po drodze Maltańczyków. Nawiązały kontakt z inną szkołą podstawową z Polski.

Mimo towarzyszących im okropnych upałów chwytały każdy dzień, by nauczyć się, zobaczyć i zapamiętać jak najwięcej 😉 Tydzień spędzony na Malcie minął bardzo szybko, a nauczyciele, bogatsi o wiedzę, doświadczenie i nowe znajomości, wrócili szczęśliwie do swoich domów.

Zachęcamy do zapoznania się dokumentacją zdjęciową z pobytu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*