Zbiórka na sztandar Szkoły

Szanowni Państwo!

Za nami procedury związane z wyborem patrona szkoły. W wyniku głosowania wybrana została osoba Marii Skłodowskiej Curie. W dniu 1 września 2023 roku zaplanowana została uroczystość nadania szkole imienia wraz z wręczeniem sztandaru.

W związku z tym, w imieniu społeczności szkolnej zwracamy się z prośbą o finansowe wsparcie, dzięki któremu staniecie się Państwo fundatorami sztandaru. Każda wpłata, nawet niewielkiej kwoty może przyczynić się do pomocy w jego zakupie.

Dlatego prosimy Rodziców, Absolwentów, Sympatyków i Przyjaciół Szkoły Podstawowej w Świątkach o pomoc w realizacji tak ważnego dla nas przedsięwzięcia. My ze swej strony zobowiązujemy się do opublikowania na stronie szkoły listy darczyńców wraz z podziękowaniem, a także wpisem do księgi pamiątkowej i na tzw. gwoździu pamiątkowym umieszczonym na drzewcu sztandaru.

Sztandar to znak rozpoznawczy szkoły, towarzyszący jej społeczności w czasie najważniejszych uroczystości szkolnych, lokalnych i państwowych. Symbol jednoczący kolejne pokolenia.

Wierzymy, że Państwa hojność umożliwi zrealizowanie naszego zamysłu i będzie wkładem w tworzenie historii Szkoły. Liczymy również na pomoc w znalezieniu sponsorów, którzy mogliby wspomóc szkołę w tym przedsięwzięciu.

Z poważaniem,
Dyrekcja, Rada Pedagogiczna i Rada Rodziców
Szkoły Podstawowej w Świątkach

Wpłaty można przekazywać na konto Rady Rodziców
Nr rachunku: 54 8857 1025 3001 0000 0130 0002
WBS Jonkowo Oddział w Świątkach
Z dopiskiem: „Sztandar”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*