Wyróżnienia w konkursie „Moja biało-czerwona” Ojczyzna

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości Polskie Radio Olsztyn ogłosiło konkurs „Moja biało-czerwona” Ojczyzna. W szkole koordynacją konkursu zajęły się nauczycielki biblioteki szkolnej: Ludmiła Błażewicz i Irena Stolarczyk. Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie wzięli udział w konkursie. Dostarczyli do biblioteki szkolnej 19 prac z klas IV a, VI a, wykonanych pod okiem Anny Twardowskiej–Brzózki, oraz 14 prac z klas III a, b, c.

Szczęście uśmiechnęło się do dwóch uczennic z klasy III b, Kingi Rutkowskiej i Wiktorii Stolarczyk. Dziewczynki znalazły się w gronie wyróżnionych uczniów, co jest wielkim sukcesem, ponieważ na konkurs wpłynęło 626 prac z 69 szkół. Wyróżnienia wręczono 11 listopada 2016 roku podczas koncertu Polskiego Radia Olsztyn z okazji Narodowego Święta Niepodległości na Placu Solidarności w Olsztynie. Prace laureatów można oglądać na stronie Radia Olsztyn.

Mamy nadzieję, że sukces dziewczynek zmotywuje uczniów naszej szkoły do brania udziału w podobnych konkursach.

Prace uczniów przygotowane na konkurs