Szkoła solidarna z Ukrainą

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Świątkach w porozumieniu z Radą Rodziców ogłasza zbiórkę rzeczy najpotrzebniejszych w codziennym życiu dla osób, które pozostały na Ukrainie. Prosimy tych, którzy mogą i chcą, o dostarczenie do szkoły:

• koców, śpiworów;
  • żywności z długim terminem ważności w postaci: wody, konserw, kasz, ryżu, oleju, makaronów (proszę nie przynosić produktów w słoikach);
  • środków higieny osobistej, środków czystości, chusteczek nawilżanych dla małych dzieci, pampersów, oliwek i pudrów do pielęgnacji dzieci;
  • mleka w proszku dla dzieci, kaszek, środków opatrunkowych, leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych.

Prosimy o nieprzynoszenie odzieży.

Zebrane rzeczy w szkole zostaną przekazane w środę (2 marca) Ochotniczej Straży Pożarnej w Świątkach, a następnie przetransportowane na granicę.

Agnieszka Miąsko