Smakowite przygotowania do Dnia Misia

W środę, tuż przed obchodami Światowego Dnia Pluszowego Misia, klasy trzecie zadbały o osłodzenie tego święta. Zgodnie z tradycją to trzecioklasiści pieką misiowe ciasteczka. Uczniowie, uwijali się, aby ciastka były smaczne, kruche, ale najważniejsze, aby były w kształcie misia. Wałkowali, wycinali, posypywali i niestety nie mogli spróbować. Ciasteczek musieli upiec tyle, aby starczyło dla wszystkich uczniów z klas I-III, nauczycieli i zaproszonych na czytanie gości. Klasy były podzielone na grupy. Jedna grupa szykowała ciasteczka, pozostali głowili się nad krzyżówką. Potem następowała zmiana. Każda grupa miała za zadanie rozwiązać krzyżówkę o najsłynniejszym misiu świata – Kubusiu Puchatku. Wbrew pozorom nie była ona najłatwiejsza.