Ślubowanie klas I – 2009

Dnia 9 paĹşdziernika 2009 roku – na uroczystym apelu – uczniowie klas pierwszych złoĹźyli ślubowanie na sztandar Szkoły i zostali pasowani na uczniĂłw przez p.Dyrektor Agnieszkę Miąsko.

Tym samym uczynili zadość tradycji szkolnej i stali się pełnoprawnymi członkami wspólnoty uczniowskiej Szkoły Podstawowej w Świątkach na długich sześć lat.

Świadkami tego waĹźnego i niezwykłego wydarzenia byli uczniowie klas II-VI, nauczyciele, rodzice, opiekunowie i zaproszeni goście, w tym grupa przedszkolakĂłw, ktĂłra w ten sposĂłb poĹźegnała swoich niedawnych jeszcze kolegĂłw i koleĹźanki. Uroczystość ślubowania zakończyła się wręczeniem skromnych podarunkĂłw dla „pierwszakĂłw”, by pamięć o tym dniu jak najdłuĹźej pozostawała w ich wspomnieniach.

Po zakończeniu uroczystego apelu wystąpiła grupa taneczna prowadzona przez panie Paulinę Oworuszko i Agnieszkę Ratajczak.

Zdjęcia ze ślubowania klas pierwszych dostępne są w szkolnej galerii.

Zaś poniżej prezentujemy materiał wideo zarejestrowany podczas pokazów grupy tanecznej.

Tags: , , , ,