Rozstrzygnięcie Konkursu na Najpiękniejszy Różaniec

Pani Kamila Strzelec-Sulżycka – nauczycielka religii – zorganizowała jesienią w naszej szkole „Konkurs na Najpiękniejszy Różaniec”. Celem konkursu było zainteresowanie uczniów i ich rodziców tematyką maryjną, rozwijanie kreatywności uczniów oraz zachęcenie rodziców do wspólnej pracy z dzieckiem. Konkurs cieszył się bardzo dużą popularnością w klasach I-IV.

Różaniec mógł być wykonany dowolną metodą z dowolnych materiałów. I tu byliśmy baaardzo zaskoczeni! Kreatywność naszych uczniów i ich rodziców okazała się wyjątkowa! Prace konkursowe wykonano z wszelkich dostępnych materiałów: kasztanów, żołędzi, dzikiej róży, włóczki, cukierków, chrupek, fasoli, papieru, dzikich jagód, orzechów włoskich, koralików, pomponów, masy solnej, kamyków, drucików, patyków.

Komisja konkursowa wybrała z wielkim trudem „Najpiękniejsze Różańce”:

• Miejsce I – Dominik Jegliński, Arkadiusz Jaksztowicz (uczniowie klasy II a);
  • Miejsce II – Wanessa Wierzbicka (uczennica klasy IVa);
  • Miejsce III –
    • Zofia Karpiniak (uczennica klasy IVc);
    • Julia Trocha (uczennica klasy IIa);
    • Kuba Stankiewicz (uczeń klasy I);
    • Oskar Ziółkowski (uczeń klasy IIa).

Gratulujemy zwycięzcom!!! Pozostałym dziękujemy za chęci i trud pracy!!!