Po sprawdzianie klas szóstych – 2008

8 kwietnia uczniowie klas szĂłstych naszej szkoły napisali (zobacz to w galerii) sprawdzian sprawdzający ich umiejętności w zakresie czytania, pisania, rozumowania, korzystania z informacji i wykorzystywania wiedzy w praktyce.

Tegoroczny sprawdzian nosił tytuł “Jasne jak słońce”. Zobacz arkusz sprawdzianu i poprawne rozwiązania (w formacie PDF)

Kalendarz (czytaj w formacie pdf):

1. 28 maja – po sprawdzeniu prac przez egzaminatorĂłw, OKE w ŁomĹźy wprowadzi wyniki do bazy komputerowej, a następnie opracuje je i przekaĹźe szkole. W tym samym dniu na stronie internetowej CKE zostanie opublikowane sprawozdanie z wynikami krajowymi.
  2. 20 czerwca – w dniu zakończenia roku szkolnego uczniowie otrzymają świadectwa, a wraz z nimi zaświadczenia o wynikach sprawdzianu.

Tags: , ,