Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków.

W naszej szkole uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka odbyła się w dniu 19 stycznia 2018 roku. Na wstępie pani wychowawczyni klasy I przywitała wszystkich przybyłych gości. W udekorowanej sali dzieci przygotowały krótki program artystyczny. Były to wiersze i piosenki związane tematycznie z tymże świętem. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role. Frekwencja dopisała. Dzieci obdarowały też swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Były to piękne laurki z życzeniami i portrety Babci i Dziadka.