Build your App – Split

Build your App, teach your student show to build their Apps - Split

W dniach 10- 22 lipca 2023 r wzięłyśmy udział w dwóch kursach metodycznych: „Build your App, teach your student show to build their Apps” oraz „Teaching witch Moodle: Master the Basic for Effective Online Teaching” organizowanych przez Europass Academy w Splicie.

W szkoleniach prowadzonych w języku angielskim udział wzięli nie tylko nauczyciele, lecz także naukowcy z takich krajów jak: Madera, Słowacja, Słowenia, Grecja, Węgry, Wielka Brytania, Polska i Niemcy.

Mobilność realizowana była w ramach projektu Erasmus+ „Otwórz się na różnorodność KA122-SCH – Krótkoterminowe projekty na rzecz mobilności uczniów i kadry w sektorze edukacji szkolnej”.

W ramach kursów poznałyśmy sposoby tworzenia aplikacji multimedialnych na telefon oraz różne sposoby wykorzystania platformy Moodle w nauczaniu na odległość. Niewątpliwym atutem tego typu mobilności jest pogłębienie naszych kompetencji zarówno zawodowych jak i językowych.

Magdalena Karpiniak
Monika Sikorska