Bal Ósmoklasistów – 2021

W piątek 18 czerwca 2021 roku w naszej szkole odbył się Bal Ósmoklasisty, który został zorganizowany przez rodziców, uczniów i wychowawców klasy ósmych.

Bal rozpoczął się od tradycyjnego poloneza zatańczonego przez przyszłych absolwentów szkoły. Rodzice, goście, nauczyciele i p. Dyrektor ze wzruszeniem obserwowali, jak uczniowie tańczą poloneza. Na zakończenie części tanecznej uczniowie klas ósmych zaskoczyli wszystkich brawurowym wykonaniem „Belgijki”. Po tańcach przyszedł czas na wspólne pamiątkowe zdjęcia ósmych klas wraz z wychowawcami i p. Dyrektor.

Należy podkreślić, że rodzice ósmoklasistów zadbali o niepowtarzalną atmosferę, tak aby ich pociechy na długo zapamiętały ten wyjątkowo udany bal.

Zdjęcia ósmoklasistów dostępne są w szkolnej galerii