Konferencja podsumowująca projekt „Dobre praktyki dobrych praktyków”

W dniu 22 września 2022 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Świątkach, dzięki uprzejmości p. kierownik Haliny Kirjew, odbyła się konferencja podsumowująca projekt „Dobre praktyki dobrych praktyków”, który był realizowany w naszej szkole od października 2020 roku.

Podczas konferencji uczestnicy projektu, nauczyciele naszej szkoły, podsumowali działania, w których brali udział i podzielili się z zaproszonymi gośćmi swoimi doświadczeniami.

Bardzo miłym akcentem był krótki program artystyczny (występy wokalne i taneczne), w którym zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły.

Podsumowanie

Projekt „Dobre praktyki dobrych praktyków” finansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój „Międzynarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej” trwał od od 1 października 2020 roku do września 2022 roku.

Dzięki zaangażowaniu i współpracy dyrekcji, zespołu koordynującego oraz uczestników projektu:

1. zrealizowano wszystkie zaplanowane mobilności międzynarodowe,
  2. przeszkolono 11 pracowników naszej szkoły,
  3. osiągnięto założone cele projektu,
  4. nawiązano współpracę międzynarodową ze szkołą w Hiszpanii, która zaowocowała wspólnym projektem edukacyjnym na platformie eTwinning,
  5. nauczyciele podnieśli swoje kompetencje językowe z j. angielskiego oraz poznali nowe metody pracy, które stosują na zajęciach edukacyjnych.

Zobacz prezentację podsumowującą projekt

Zobacz zdjęcia z konferencji w szkolnej galerii.