Pożegnanie

Pożegnanie

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. Ewy Cieślak, wieloletniej nauczycielki naszej szkoły.

Pani Ewa Cieślak przez lata swojej pracy z oddaniem i zaangażowaniem kształciła kolejne pokolenia uczniów, pozostając w pamięci jako osoba życzliwa, serdeczna i oddana swojej pracy.

Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy szczerego współczucia.

Dyrektor, Grono Pedagogiczne, Pracownicy oraz Społeczność Szkolna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*