Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. Ewy Cieślak, wieloletniej nauczycielki naszej szkoły.
Pani Ewa Cieślak przez lata swojej pracy z oddaniem i zaangażowaniem kształciła kolejne pokolenia uczniów, pozostając w pamięci jako osoba życzliwa, serdeczna i oddana swojej pracy.
Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy szczerego współczucia.
Dyrektor, Grono Pedagogiczne, Pracownicy oraz Społeczność Szkolna