Ale Akcja – Rusz się Człowieku!

Dnia 29 marca 2007 roku w naszej szkole przeprowadzono turniej piłkarski związany z konkursem „Ale Akcja – Rusz się Człowieku!” organizowanym przez PZU Życie. Koordynatorami Akcji w naszej szkole byli: p. Stanisława Gorąca, p. Teresa Kij oraz p. Małgorzata Gąsiorek.

Ponieważ warunkiem uczestnictwa w konkursie „Ale Akcja – Rusz się Człowieku!” było przesłanie relacji z turnieju, w przygotowaniach do imprezy wzięli udział wszyscy uczniowie klas IV – VI, jako kibice zagrzewający swoje drużyny do walki i jako członkowie reprezentacji klasowych bezpośrednio biorących udział w turniejy piłkarskim.

Pierwsze miejsce w turnieju zajęła drużyna klasy Vb „Bułani”, drugie – „Galacticos” z klasy VIa i trzecie miejsce – „FC Czarne Lwy” z klasy IVb. Poniżej przedstawiamy poszczególne drużyny biorące udział w rozgrywkach. Pełna fotorelacja dostępna jest w galerii Szkoły.

Klasa IV a „FC Czarne Lwy”

1. Krystian Łosko (k)
  2. Tomasz Wolf
  3. Michał Kij
  4. Adrian Michałowski
  5. Patryk Gliwka
  6. Patryk Karpiński (r)

Klasa IV b „Dzikie Koty”

1. Radosław Wrzosek (k)
  2. Marcin Kalwara
  3. Cezary Kutarba
  4. Karol Laszkiewicz
  5. Sebastian Mróz
  6. Arkadiusz Święconek (r)

Klasa V a „Młode Wilki”

1. Bartek Dzikowski (k)
  2. Damian Ludwikowski
  3. Mateusz Kowalczyk
  4. Dominik Mierzejewski
  5. Krystian Schlesiger
  6. Krystian Cegiełka (r)

Klasa V b „Bułany”

1. Paweł Kalwara (k)
  2. Kamil Tuchewicz
  3. Marcin Zysk
  4. Dawid Rutkowski
  5. Bartek Bułanowski
  6. Kevin Hoppe (r)

Klasa VI a „Galacticos”

1. Grzegorz Nowoszyński (k)
  2. Krzysztof Cieślak
  3. Krystian Szewczyk
  4. Paweł Łęczkowski
  5. Łukasz Michałowski
  6. Wojciech Korowaj (r)

Klasa VI b „Ziomale Wiesia”

1. Patryk Repko (k)
  2. Jarosław Durczak
  3. Krystian Sęk
  4. Radosław Kuźnicki
  5. Jakub Strękowski (r)

Konkurs na najlepszy doping

W związku z rozgrywanym turniejem ogłoszono także konkurs na przygotowanie najlepszego dopingu, który miały przygotować poszczególne klasy zagrzewające swoje drużyny piłkarskie do walki.

Podczas turnieju okazało się, że zdecydowanie i jednogłośnie wygrała klasa IVb kibicująca „Dzikim Kotom”, która przygotowała zarówno wymyślne stroje, hasła oraz transparenty. Nagrodą jest wyjazd całej klasy do Muzeum Sportu

komentarzy: 9

1. Ja brałem udział w tych zawodach. Troche słabo nam poszło ale w tych rozgrywkach mamy pierwsze miejsce. 6a. Pozdro