Ślubowanie klas I – 2017

Dnia 13 października 2017 roku – na uroczystym apelu – uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie na sztandar Szkoły i zostali pasowani na uczniów przez p. Dyrektor Agnieszkę Miąsko. Tym samym uczynili zadość tradycji szkolnej i stali się pełnoprawnymi członkami wspólnoty uczniowskiej Szkoły Podstawowej w Świątkach.

Świadkami tego ważnego i niezwykłego wydarzenia byli uczniowie klas II-VI, nauczyciele, rodzice, opiekunowie i zaproszeni goście, w tym Wójt Gminy Świątki p. Sławomir Kowalczyk, p. Aneta Dudała oraz grupa przedszkolaków, która w ten sposób pożegnała swoich niedawnych jeszcze kolegów i koleżanki. Uroczystość ślubowania zakończyła się wręczeniem skromnych podarunków dla „pierwszaków”, by pamięć o tym dniu jak najdłużej pozostawała w ich wspomnieniach.

Zdjęcia ze ślubowania dostępne są w szkolnej galerii.