13 listopada
wtorek
14 listopada
środa
pracownia klasy Ia
gotowanie dla klasy Ia
Food Team:
Olek Kowalski
Filip Rutkowski
Paweł Czerniewicz

opiekun p. Dorota
pracownia – polonistyczna A
gotowanie dla klasy VIII b
Food Team:
Kacper Malicki
Damian Bąk
Paweł Karpiniak

opiekun p. Basia
sala katechetyczna gimnazjum
gotowanie dla klasy VIII a
Food Team:
Kinga Rutkowska
Weronika Piechocka

opiekun p. Renata
pracownia katechetyczna gimnazjum
gotowanie dla klasy VII b
Food Team:
Weronika Rybak
Kasia Oworuszko
Julka Załęska

opiekun p. Renata
sala gimnastyczna gimnazjum
gotowanie dla klasy IV a
Food Team:
Kinga Czarkowska
Marysia Czaplicka
Daria Guski

opiekun p. Basia
pracownia informatyczna
gotowanie dla klasy V a
Food Team:
Kuba Karpiniak
Patryk Czarkowski
Wiktor Bąk

opiekun p. Dorota
15 listopada
czwartek
16 listopada
piątek
pracownia polonistyczna B
gotowanie dla klasy V b
Food Team:
Wiktoria Grudzień
Julia Pawełas
Julia Sawicka

opiekun p. Paulina
pracownia matematyczna
gotowanie dla klasy VI b
Food Team:
Anastazja Ociesa
Paulina Dziubak

opiekun p. Dorota
pracownia informatyczna
gotowanie dla klasy IV b
Food Team:
Paulina Tomaszkiewicz
Roksana Szibalska

opiekun p. Basia
pracownia języka niemieckiego
gotowanie dla klasy V c
Food Team:
Zosia Karpiniak
Roksana Piasecka
Zosia Jaroszewicz

opiekun p. Basia
pracownia klasy I b
gotowanie dla klasy I b
Food Team:
Kuba Zych
Konrad Rynko
Marcel Czaplicki

opiekun p. Dorota
pracownia polonistyczna A
gotowanie dla klasy VI a
Food Team:
Angelika Dziubak
Sebastian Królak

opiekun p. Renata
pracownia katechetyczna gimnazjum
gotowanie dla klasy IV c
Food Team:
Marzena Schlegel
Karolina Horn

opiekun p. Renata

19 listopada
poniedziałek
pracownia klasy III a
gotowanie dla klasy III a
Food Team:
Szymon Karpiński
Szymon Guz
Mateusz Skiba

opiekun p. Basia
pracownia klasy II
gotowanie dla klasy II
Food Team:
Weronika Idczak
Ola Chytroń
Weronika Byczkowska

opiekun p. Dorota
pracownia klasy III b
gotowanie dla klasy III b
Food Team:
Natalia Kostek
Amelia Mizielińska
Wiktoria Stolarczyk

opiekun p. Renata