Mobilna pracownia w konkursie #OSEWyzwanie

Kiedy szkoła przystępowała do konkursu #OSEWyzwanie, nie sądziliśmy, że zakończenie będzie tak szczęśliwe.

Na początku musieliśmy spełnić kilka warunków. Pierwszym było przystąpienie do programu mLegitymacja szkolna. Drugim warunkiem było przysłanie przygotowanej specjalnie na konkurs pracy plastycznej pt. „Smart szkoła” i na koniec zadeklarowaliśmy udział szkoły w programach OSE Hero oraz CodeWeek.

Pracą, którą wysłaliśmy, była praca wykonana przez uczennicę klasy VII a Julię Załęską. Została ona wybrana spośród wielu innych prac wykonanych przez uczniów naszej szkoły.

Praca pt. Smart szkoła

Kiedy sprawdziliśmy listę laureatów, nie wierzyliśmy w to, co widzimy. Nasza szkoła była pośród 24 nagrodzonych szkół w województwie warmińsko-mazurskim.