Konkurs literacki „Zimowa rymowanka”

W związku z zimą, która niestety nas nie rozpieszcza, w naszej szkole został przeprowadzony konkurs literacki pod hasłem „Zimowa rymowanka”.

Udało się! Nasi mali poeci przywołali zimę! I to srogą! 😉 Ich piękne wiersze sprawiły, że możemy się cieszyć jej urokami.

Ośmioro uczestników konkursu przygotowało bardzo ciekawe, rymujące się i zabawne wiersze na temat zimy. W konkursie udział wzięli uczniowie klas I-III: Maja Zakrzeska, Arkadiusz Jaksztowicz, Roksana Grzemińska, Oliwia Cywińska, Zuzia Warać, Colin Dudziński.

Na podium stanęli:

• miejsce I – Arkadiusz Jaksztowicz
  • miejsce II – Oliwia Cywińska
  • miejsce III – Colin Dudziński
Organizatorka konkursu nagradza zwycięzców

Wszystkim składamy serdeczne gratulacje z życzeniami dalszej twórczości literackiej. Zarówno zdobywcy trzech miejsc, jak i pozostali uczestnicy konkursu, otrzymali nagrody książkowe, gry karciane i słodkie upominki.

Katarzyna Popławska