Konkurs Biblijny

9 marca 2018 roku trzy uczennice naszej szkoły, Zofia Karpiniak (IV c), Dominika Kalwara (IV c) i Weronika Rybak (VI b), wzięły udział w piątej edycji Archidiecezjalnego Konkursu Biblijnego im. Sługi Bożego Kard. Augusta Hlonda, do którego zakwalifikowały się po eliminacjach szkolnych.
Jak co roku finał tego konkursu odbył się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Miłakowie, a organizatorem była Akcja Katolicka. Tegorocznym tematem konkursu, z którym zmierzyły się nasze uczennice, była Księga Wyjścia. Zaś głównym celem było ukazanie Pisma Świętego, jako źródła wiary i zachęta do jego indywidualnej lektury.

Zosia, Dominika oraz Weronika przygotowane zostały do konkursu przez Panią Kamilę Strzelec–Sulżycką. Jesteśmy dumni z naszych uczennic! To już jest wygrana, gdy młody człowiek bierze do rąk Biblię!