Odjazdy:
- 11.40 – klasy I-III
- 12.35 – klasy IV-VII i Gimnazjum
- 13.30 – przedszkole
Pracownie:
- Sala nr 1 – Piłkarz matematyk (Tabliczka Mnożenia) – hala sportowa
- Sala nr 2 – Szeryf (Tabliczka Mnożenia) – pracownia przyrodnicza
- Sala nr 3 – Magiczna Komnata – Wizyta w Hogwarcie, „U Ollivandera” (Magiczne Dni …) – świetlica
- Sala nr 4 – Olimpijczyk (Tabliczka mnożenia) – sala korekcyjna
- Sala nr 5 – Piłkarz matematyk cz.II (Tabliczka Mnożenia) – hala
- Sala nr 6 – Magiczna komnata – „Z życia J.K. Rowling. Wystawa” (Magiczne Dni …) – pracownia polonistyczna B
- Sala nr 7 – Olimpijczyk cz. II (Tabliczka Mnożenia) – pracownia matematyczna B (GIM)
- Sala nr 8 – Szeryf (Tabliczka Mnożenia) – pracownia matematyczna (SP)
- Sala nr 9 – Magiczna komnata – Eliksiry i alchemia (Magiczne Dni …) – pracownia polonistyczna A
Harmonogram:
Klasa IV a
Godziny –> Numer Sali (PRZEDMIOT)
- 8:00 – 8:20 –> sala nr 1
- 8:25 – 8:45 –> sala nr 2
- 8:50 – 9:10 –> sala nr 3
- 9:15 – 9:35 –> sala nr 4
- 9:40 – 10:00 –> sala nr 5
- 10:05 -10:25 –> sala nr 6
- 10:30 – 10:50 –> sala nr 7
- 10:55 – 11:15 –> sala nr 8
- 11:20 – 11:40 –> sala nr 9
- 11:40 – 12:35 –> (ZZW)
Klasa IV b
Godziny –> Numer Sali (PRZEDMIOT)
- 8:00 – 8:20 –> sala nr 2
- 8:25 – 8:45 –> sala nr 3
- 8:50 – 9:10 –> sala nr 4
- 9:15 – 9:35 –> sala nr 5
- 9:40 – 10:00 –> sala nr 6
- 10:05 -10:25 –> sala nr 7
- 10:30 – 10:50 –> sala nr 8
- 10:55 – 11:15 –> sala nr 9
- 11:20 – 11:40 –> sala nr 1
- 11:40 – 12:35 –> (ZZW)
Klasa IV c
Godziny –> Numer Sali (PRZEDMIOT)
- 8:00 – 8:20 –> sala nr 3
- 8:25 – 8:45 –> sala nr 4
- 8:50 – 9:10 –> sala nr 5
- 9:15 – 9:35 –> sala nr 6
- 9:40 – 10:00 –> sala nr 7
- 10:05 -10:25 –> sala nr 8
- 10:30 – 10:50 –> sala nr 9
- 10:55 – 11:15 –> sala nr 1
- 11:20 – 11:40 –> sala nr 2
- 11:40 – 12:35 –> (ZZW)
Klasa V a
Godziny Numer –> Sali (PRZEDMIOT)
- 8:00 – 8:20 –> sala nr 6
- 8:25 – 8:45 –> sala nr 7
- 8:50 – 9:10 –> sala nr 8
- 9:15 – 9:35 –> sala nr 9
- 9:40 – 10:00 –> sala nr 1
- 10:05 -10:25 –> sala nr 2
- 10:30 – 10:50 –> sala nr 3
- 10:55 – 11:15 –> sala nr 4
- 11:20 – 11:40 –> sala nr 5
- 11:40 – 12:35 –> (ZZW)
Klasa V b
Godziny Numer –> Sali (PRZEDMIOT)
- 8:00 – 8:20 –> sala nr 4
- 8:25 – 8:45 –> sala nr 5
- 8:50 – 9:10 –> sala nr 6
- 9:15 – 9:35 –> sala nr 7
- 9:40 – 10:00 –> sala nr 8
- 10:05 -10:25 –> sala nr 9
- 10:30 – 10:50 –> sala nr 1
- 10:55 – 11:15 –> sala nr 2
- 11:20 – 11:40 –> sala nr 3
- 11:40 – 12:35 –> (ZZW)
Klasa VI a
Godziny Numer –> Sali (PRZEDMIOT)
- 8:00 – 8:20 –> sala nr 5
- 8:25 – 8:45 –> sala nr 6
- 8:50 – 9:10 –> sala nr 7
- 9:15 – 9:35 –> sala nr 8
- 9:40 – 10:00 –> sala nr 9
- 10:05 -10:25 –> sala nr 1
- 10:30 – 10:50 –> sala nr 2
- 10:55 – 11:15 –> sala nr 3
- 11:20 – 11:40 –> sala nr 4
- 11:40 – 12:35 –> (ZZW)
Klasa VI b
Godziny Numer –> Sali (PRZEDMIOT)
- 8:00 – 8:20 –> sala nr 9
- 8:25 – 8:45 –> sala nr 1
- 8:50 – 9:10 –> sala nr 2
- 9:15 – 9:35 –> sala nr 3
- 9:40 – 10:00 –> sala nr 4
- 10:05 -10:25 –> sala nr 5
- 10:30 – 10:50 –> sala nr 6
- 10:55 – 11:15 –> sala nr 7
- 11:20 – 11:40 –> sala nr 8
- 11:40 – 12:35 –> (ZZW)
Klasa VII a
Godziny Numer –> Sali (PRZEDMIOT)
- 8:00 – 8:20 –> sala nr 8
- 8:25 – 8:45 –> sala nr 9
- 8:50 – 9:10 –> sala nr 1
- 9:15 – 9:35 –> sala nr 2
- 9:40 – 10:00 –> sala nr 3
- 10:05 -10:25 –> sala nr 4
- 10:30 – 10:50 –> sala nr 5
- 10:55 – 11:15 –> sala nr 6
- 11:20 – 11:40 –> sala nr 7
- 11:40 – 12:35 –> (ZZW)
Klasa VII b
Godziny Numer –> Sali (PRZEDMIOT)
- 8:00 – 8:20 –> sala nr 7
- 8:25 – 8:45 –> sala nr 8
- 8:50 – 9:10 –> sala nr 9
- 9:15 – 9:35 –> sala nr 1
- 9:40 – 10:00 –> sala nr 2
- 10:05 -10:25 –> sala nr 3
- 10:30 – 10:50 –> sala nr 4
- 10:55 – 11:15 –> sala nr 5
- 11:20 – 11:40 –> sala nr 6
- 11:40 – 12:35 –> (ZZW)