Egzamin ósmoklasisty – 2020

W dniach 16-18 czerwca 2020 roku 33 uczniów Szkoły Podstawowej w Świątkach mierzyło się z zadaniami egzaminacyjnymi z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego.

Mimo wielkiego stresu i obaw związanych z egzaminami na twarzach uczniów gościł uśmiech, ponieważ po raz pierwszy od 12 marca wszyscy ósmoklasiści spotkali się w szkole.

Każdy dzień egzaminacyjny wyglądał podobnie. Najpierw ustawianie się przed salą (oczywiście zachowując 1,5 metrowe odległości), potem losowanie numeru stolika, zajmowanie właściwego miejsca na sali i oczekiwanie na godzinę 900, kiedy to członkowie zespołów nadzorujących zaczynali rozdawanie arkuszy egzaminacyjnych. A potem już uczeń zostawał sam na sam z arkuszem egzaminacyjnym i upływającym czasem.

Fotorelacja z egzaminów dostępna jest w szkolnej galerii.