Andrzejki – 2007

Tak oto poza nami kolejna zabawa andrzejkowa, na której bawiły się klasy IV-VI.

OprĂłcz tańcĂłw uczniowie mogli wziąć udział takĹźe w konkursach i wróşbach przygotowanych przez członkĂłw Rady Samorządu Uczniowskiego.

Z kronikarskiego obowiązku naleĹźy powiedzieć, iĹź pierwsze miejsce w „Tańcu z balonem” zajęła para Patrycja Rybak i Krystian Łosko, a w „Mini Playback Show” – po zaciętej rywalizacji i decyzją publiczności – Jerzy Wikieł.

W szkolnej galerii dostępne są zdjęcia z Andrzejek klas IV-VI oraz
klas I-III

komentarzy: 18

1. Hej!Na zdjęciach nie widać mojej kumpeli Oli Pawełas!!!Dlaczego jej nie ma???Widze tylko Agate,Pauline i Ole!!!Pozdro dziewczyny!!!

2. Najlepsza była dyskoteka a tym którym siE nie podobała to sztywniaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POZDRO DLA CAŁEJ 6A 😉 . BYŁO EXTRA AZWŁASZCZA DJ ! POZDRO DLA KACZEGO KEWINA DZIDKA I DZIKA …. PA

3. dyska była zawalista każdemu powinna się podobać a ta mysz niech się wypcha serem.Pozdro dla klas Va i Vb jesteście super!!!